Konsultacje

Kim jestem?

Zachęcam Cię do zapoznania się z informacjami w zakładce „Nasza misja”. Opisuję tam dlaczego założyłam tego bloga i kim jestem 🙂

Rezerwacje terminu konsultacji

Konsultacje proszę umawiać poprzez serwis:

https://nutriceutka.nakiedy.pl/

Na tydzień przed pierwszą konsultacją proszę o wypełnienie i odesłanie kwestionariusza, dotyczącego stanu zdrowia a także wysłanie wyników badań, abym mogła uzyskać jak najwięcej informacji przed spotkaniem. Ułatwi mi to przygotowanie do rozmowy, oraz zaoszczędzi czas, aby w trakcie konsultacji przekazać jak najwięcej ważnych informacji.

Konsultacje płatne są przelewem lub za pośrednictwem przelewy24.pl, z góry, najpóźniej na tydzień przed ustalonym terminem.

Faktury

By otrzymać fakturę za wykonaną usługę należy wysłać maila na adres faktury.nutriceutka@gmail.com z tytułem „Faktura – imię i nazwisko pacjenta”. W treści proszę podać dane do faktury oraz datę konsultacji. W załączniku proszę przesłać dokument potwierdzający dokonanie płatności.

Faktury wystawiam do miesiąca po wykonanej usłudze.

Konsultacje nie są konsultacjami lekarskimi i nie zastępują porad lekarza, w przypadku wątpliwości udaj się do lekarza prowadzącego.